[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Najlepsza wypożyczalnia odkurzaczy ekstrakcyjnych. Zajmujemy się wypożyczaniem odkurzaczy do prania ekstrakcyjnego. W wypożyczalni mamy odkurzacze ekstrakcyjne producenta Karcher. Wszystkie odkurzacze są dokładnie naprawiane.

Mamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. Razem z ekstraktorem otrzymujesz 2 ssawki: do prania narożników oraz do prania wykładzin.

Jest możliwość użyczenia na 1 dobę lub na weekend. Odkurzacz można wypożyczyć bezpłatnie w biurze wypożyczalni. Na obszarze Warszawy i okolic np. w Radzyminie czy Stanisławowie dowozimy i zabieramy odkurzacz bezpośrednio do mieszkania.

Trzeba czyścić fotele conajmniej raz w roku. Dzięki częstemu praniu można utrwalić schludny wygląd mebla. Wewnątrz materiału gromadzi się duża liczba roztoczy. Dodatkowo zaświniona sofa nie wygląda ładnie.

Specjalistyczne firmy z Warszawy zazwyczaj proponują usuwanie brudu wykładzin metodą ekstrakcyjną. Polega ona na przepłukiwaniu tkaniny mieszanką wody i chemii. To nieskomplikowana i wyjątkowo skuteczna metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Czy realne jest wyczyszczenie wszelakich zabrudzeń z materiału? W zdecydowanej większości tak. Dobrze przemyślana metoda w połączeniu z profesjonalnym,specjalistycznym ekstraktorem oraz dobrymi proszkami czyszczącymi pozwala wyeliminować najbardziej trwałe plamy, jakie psuły wygląd kanapy.
Nazwa (Usługa)Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię