[Firma] Szkolenie Excel


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Zapraszamy do witryny internetowej firmy Langolian. Przeprowadzamy kursy MS Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza bogata oferta posiada profesjonalne kursy Microsoft Excel zarówno Excel dla początkujących w których uczestnik zaczynający pracę z Excel-em zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami tworzenia i działania arkuszy kalkulacyjnych, opanuje umiejętności pozwalające na pracę z arkuszami kalkulacyjnymi , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem raportów
poprzez Excel średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla uczestników , które już poruszają się w środowisku Excela, kończąc na poziomie zaawansowanym dzięki, któremu uczestnik poszerzy wiedzę z obszaru analizy danych, budowania skomplikowanych formuł , segregowanie danych , grupowanie wykresów, co w przyszłości przełoży się na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości Excel-a

Jeśli nie wiesz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś zacząć kurs Excel , napisz do nas e-maila, a prześlemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu rozpocząć kurs .

Na stronie firmy Langolian znajdziecie szkolenia z programowania w języku VBA w aplikacji Excel jak również pozostałe szkolenia z pakietu Microsoft Office.

W witrynie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące szkoleń oraz terminów poszczególnych szkoleń . Szkolenia Excel prowadzimy w trybach otwartym, zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od zapotrzebowania Klienta i ilości zgłoszonych osób . Szkolenia Excel realizujemy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdańsku , Warszawie Lublinie, Częstochowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i program możemy dostosować do potrzeb i poziomu danej grupy szkoleniowej .

Jeżeli brak czasu ogranicza Państwu możliwość dojazdu na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą trenera - kamera nie jest wymagana) forma zajęć zdalnych niczym się nie różni od kursów Excel twarzą w twarz . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego laptopa , natomiast uczestnicy w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Szkolenie Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano01.10.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię