[Firma] Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w zasadzie niezmiernie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich szukających profesjonalistów z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ogromnej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono profesjonalistów, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje także pomoc takich specjalistów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.
Placówka wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są także te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, które w szpitalu wolno zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej szerokiej ofercie posiada szpital.
Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, niemniej jednak także rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W jednostce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka zarządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, by pacjenci czuli się de facto komfortowo.
Nazwa (Usługa)Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano31.03.2023
MiastoPoznań
Województwowielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię