[Firma] ŻYWICA na TARAS - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Oferujemy wysoko-elastyczne żywice poliuretanowe do zrealizowania posadzki żywicznej na powierzchni betonowego tarasu bądź balkonu.
Żywica poliuretanowa spółki Sika świetnie sprawdza się w warunkach klimatu dominującego w kraju nad Wisłą - niezwykle obszerne różności temperatur lato/zima.
Ustrój plastycznych powłok żywicznych oparty o Sikafloor 400N jest trwalszym rozwiązaniem niż wdrożenie płytek ceramicznych na tarasie / balkonie.
Proponowane przez nas pełno-elastyczne żywice na tarasy i balkony to towar renomowanej marki Sika, która słynie z giętkich systemów hydro-izolacyjnych.
Sika znana jest z najlepszych produktów w sprawie gibkości, przyczepności i izolacyjności.
Zasadniczą barwną warstwę żywiczną Sikafloor 400N oferujemy w 6 odcieniach. Całość zamyka achromatyczna żywica poliuretanowa Sikafloor 410. System można uzupełnić o grunt żywiczny na podstawie kalafonii epoksydowej Sikafloor 150 / Primer Mb.
Żywica poliuretanowa stanowi wierzchnią warstwę hydroizolacyjną i jednocześnie posadzkę ozdobną.
Kalafonię pobieramy walcem na suchy cement. Malowanie betonu na balkonie / tarasie musi się odbywać z właściwą rezerwą, aby nie umalować obszaru nie objętego zakresem robót (po związaniu produktu kalafonię możemy usunąć wyłącznie mechanicznie). W uproszczeniu można powiedzieć, że kalafonia Sikafloor 400N jest jak specjalistyczna farbka do cementu do utworzenia posadzki dekoracyjnej.
Żywice wyprzedajemy w metalowych wiadrach 6 i 18kg.
Dostarczamy kurierem na terenie całego kraju!
Nasi doradcy pomogą Ci skompletować twoje zamówienie i odpowiedzieć na pytania.
Zamówienie możesz zrobić nawet poprzez telefon.
Nazwa (Produkt)ŻYWICA na TARAS - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N
Ogłoszenieprywatne
Dodano25.08.2022
MiastoKALISZ
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię