[Firma] Schody z drewna do wnętrza od producenta


Szczegóły

Przedmiotem oferty są solidne schody drewniane na zamówienie. Jeśli poszukujesz eleganckie, dokładnie wykonane schody do przedpokoju to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Firma Drewdom produkuje schody z drewna już od od ponad 30 lat – usytuowana pomiędzy lasami Puszczy Solskiej z szerokim dostępem do świetnej jakości drewna. Jest to zakład rodzinny z ogromnym doświadczeniem i praktyką. O schodach wiedzą wszystko! Tak duże doświadczenie ma bezpośredni wpływ na staranność wykonania, jakość drewna, czas pracy oraz doskonały kontakt z klientem.
Stolarnia Drewdom instaluje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Teren działa firmy to województwo lubelskie, podkarpackie i mazowieckie.

Z jakiego powodu schody drewniane są tak chętnie zamawiane? Drewno jest naturalnym materiałem, który nadaje wnętrzu ciepła i idealnie komponuje się z zielenią, szklanymi detalami, ceglaną ścianą, betonem itd. Drewno jest solidne i pięknie wygląda, nawet po kilkudziesięciu latach. Doskonale wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style wystroju wnętrz.

W celu zapoznania się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny lub mailowy, oraz wejście na oficjalną stronę firmową, gdzie jest udostępniona galeria realizacji Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody z drewna do wnętrza od producenta
Ogłoszenieprywatne
Dodano25.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię